Apartament i pokoje do wynajęcia

Hotelik Corner w Kętrzynie

Nasz hotelik położony jest w dogodnej lokalizacji w centrum miasta Kętrzyn, nieopodal jednych z najbardziej znanych mazurskich miast i miasteczek. Dzięki wyjątkowej lokalizacji odwiedzający nas goście mają ogromne możliwości w zakresie zwiedzania pobliskich miejscowości i atrakcji. W niedalekiej okolicy znajdują się supermarkety oraz restauracje serwujące regionalną mazurską kuchnię. Dzięki tym możliwościom odwiedzający nas goście mają spore możliwości w zakresie spędzania wolnego czasu. Okolica w której znajduje się Hotel Corner jest spokojna, jednak nie brakuje tu możliwości, aby zorganizować sobie wyjątkowy czas.

Kuchnia dla gości

Nasz hotel wyposażyliśmy również w ogólnodostępną kuchnię w której każdy kto ma ochotę przygotuje dla siebie i swoich bliskich pełnowartościowy posiłek. W kuchni znajdują się niezbędne do przygotowywania posiłków naczynia oraz akcesoria. Do dyspozycji gości jest również lodówka w której można przechowywać produkty spożywcze, a także kuchenka i kuchenka mikrofalowa. Kuchnia jest przestronna i komfortowa, a przyrządzanie w niej posiłków z całą pewnością będzie należało do przyjemności.

Jadalnia i śniadania

W hotelu znajduje się wspólna przestrzeń, która ma służyć naszym gościom jako miejsce spotkań, a także jadalnia. Dodatkową opcją, z której mogą skorzystać osoby odwiedzające nas są śniadania serwowane w czterech różnych wersjach. Goście mogą skorzystać również z opcji śniadania w wersji wegetariańskiej. Posiłek można skonsumować we wspólnej jadalni, gdzie odwiedzający nas mogą napić się kawy i herbaty, ponieważ do dyspozycji gości jest również ekspres do kawy i czajnik.